EUROSTUDENT VII v České republice: dotazník je otevřen pro Vaše odpovědi!

Výzkum Eurostudent VII v České republice se rozjel 9. května a vysoké školy postupně rozesílají svým studentkám a studentům pozvánky s přístupovými linky.  Předpokládáme, že dotazník bude k dispozici pro vyplnění až do prvního červnového týdne.

Moc děkujeme všem, kteří již do dotazníku vstoupili a vyplnili ho! A těší nás, že někteří z Vás dostanou za svou aktivní participaci i malý bonus v podobě výhry elektronického voucheru.

Ostatní studentky a studenty vyzýváme ke spolupráci.  Víme, že dotazníků je všude kolem mnoho, je to ale stále jeden z nejvíce efektivních způsobů, jak získat relevantní informace.

 

Dotazník týkající se sociálně-ekonomických podmínek studia během vysokoškolských studií byl připraven ve dvou jazykových verzích: české a anglické. Nezbytnou součástí dotazníku je také informace o zabezpečení dat studentů (GDPR). Úplná informace ke stažení je k dispozici níže.

 

Studenti, kteří vyplní dotazník, mají možnost získat malou odměnu za svůj čas a ochotu při sdílení svých zkušeností ze svého studia na vysoké škole. Na konci dotazníku mohou zanechat svůj kontaktní e-mail, který bude zařazen do slosování o ceny.

Ve hře jsou následující ceny – poděkování v celkové hodnotě 50 000,- Kč :

– 3x elektronická poukázka v hodnotě 5 000,- Kč

 

 

 

– 35x elektronická poukázka v hodnotě 1 000,- Kč

 

 

 

 

Slosování proběhne po skončení terénní fáze výzkumu a všem, kteří budou mít štěstí, pošleme vouchery na jejich e-mailové adresy.
Poukázky budou uplatnitelné v internetovém obchodě (Alza.cz).
Informace o tom, kdy proběhne slosování, budou zveřejněny na našem webu a Facebooku.

 

Informace o ochraně a zpracování osobních údajů

 

Témata šetření v kostce
Studium (hodnocení studia, identifikace s vysokou školou, motivace)
Životní podmínky (bydlení, práce při studiu)
Příjmy a výdaje během studia
Vstup do studia a přijímací řízení
Problémy se studiem ve vztahu ke zdraví

 

Předchozí vlna Eurostudent VI v České republice a srovnání s dalšími zeměmi
Shrnutí základních českých výsledků je k dispozici na stránkách Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy na tomto místě.
Interaktivní databáze Eurostudenta s možností srovnávat data za různé země je zde.

Licence Creative Commons   Toto dílo podléhá licenci Creative Commons - uveďte původ, neužívejte komerčně 4.0 Mezinárodní License